Can-Am MAVERICK R X RS
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Výkon motoru | 240 HP |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | přímý |
| 2WD | Ano |
| Typ převodovky | Dvojspojková převodovka |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 999 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | A-Arm |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 635 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | A-Arm |
|---|---|
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 648 mm |
| Nastavení | Komprese, Trakční fáze |
| Materiál | Hliník |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 265 mm |
| Píst | Tři písty |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 255 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Posilovač řízení |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 16 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 16 palců |
| Délka | 3556 mm |
| Šířka | 1985 mm |
| Výška | 1815 mm |
| Rozvor | 2743 mm |
| Suchá hmotnost | 1016 kg |
| Objem palivové nádrže | 50 l |
| Světlá výška | 432 mm |
Vybavení
| Vybavení | LED světlomety, Zásuvka USB, Dotykový displej |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Historie
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 HP
999 cm³
1016 kg
FAQ Can-Am MAVERICK R X RS
- Který je lepší? Can-Am MAVERICK R X RS nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Can-Am MAVERICK R X RS?
- V porovnání s jinými motocykly Side-by-Side je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Can-Am MAVERICK R X RS.
- Jak je populární Can-Am MAVERICK R X RS?
- Na trhu je po Can-Am MAVERICK R X RS velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.




























